
Підлітковий комплект постільної білизни ТЕП Бязь з наволочкою 50*70 см Line Blue Синій (52750150215)
1 680 ₴
1 385 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5275
Підлітковий комплект постільної білизни від тм ТЕП Бязь з наволочкою 50*70 см гіпоалергенний Line Blue Синій
Характеристики:
- Розмір підковдри: 150х215 см
- Розмір наволочки: 50х70 см
- Розмір простирадла: 150х215 см
- Тканина: бавовна бязь
Підлітковий комплект постільної білизни від тм ТЕП створений, щоб підкреслити унікальний стиль і характер власника. До набору входить підковдра (150×215 см), наволочка універсального розміру (50×70 см), простирадло (150х215 см), що перетворюють кімнату на яскравий та затишний простір для відпочинку та сну
Комплект виконаний з натуральної тканини бавовна бязь, яка гіпоалергенна, забезпечує комфортний сон, підтримує оптимальний мікроклімат і довго зберігає насиченість кольору і яскравість принтів.
Переваги комплекту:
Турбота про здоров’я – натуральна бавовна бязь «дихає», гіпоалергенна, безпечна для чутливої шкіри
Яскравий стиль – яскраві принти і кольори підкреслюють індивідуальність власника
Зручні розміри – підходить для підліткового односпального ліжка
Простота у догляді – легко прати та прасувати, не деформується та швидко сохне
Вироблено в Україні — гарантія якості від тм ТЕП.
Підлітковий комплект постільної білизни від тм ТЕП допомагає створити унікальний власний простір, де комфорт і стиль поєднані з турботою про здоров’я. Яскраві принти і шовковиста м’якість роблять кімнату місцем відпочинку і натхнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Призначення | Для ліжка |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Стать | Унісекс |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип тканини | Бязь |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 1 385 ₴





