
Жіноча сумка Хобо з екошкіри SAMBAG Шоколадний (5166050528)
1 430 ₴
1 180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5166
Жіноча сумка Хобо з екошкіри від ТМ SAMBAG Шоколадний
Характеристики:
- Довжина: 50 см
- Висота: 28 см
- Ширина: 5 см
- Матеріал: екошкіра
Модна сумка Хобо від SAMBAG - це ідеальний вибір для сучасних жінок на кожен день. Така сумка підкреслить стильний образ і в неї з легкістю помістяться всі необхідні речі. Особливість цієї моделі сумки - зручні утеплені бічні кишені, схожі на рукавиці. Це забезпечить рукам додатковий комфорт і тепло, особливо в холодну погоду.
Сумка виготовлена з якісної еластичної екошкіри, стійкої до зносу, води та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою.
Сумка має одне велике основне відділення на блискавці, всередині якого є дві невеликі відкриті кишені та одна закрита кишеня на блискавці.
Також сумка має зручний плечовий ремінь, який регулюється під бажаний розмір.
Сумка представлена в декількох кольорах, які підійдуть під будь-який смак.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 500 см |
- Ціна: 1 180 ₴










