
Дитячий ігровий столик з місцем для зберігання Жовтий (41320314327)
835 ₴
535 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4132
Дитячий ігровий столик з місцем для зберігання Жовтий
Характеристики:
- Вік: від 2 років
- Матеріал: пластик
Для кожного малюка важливо мати власний, зручний і впорядкований ігровий простір — місце для малювання, творчості, ігор з конструкторами, посудкою чи машинками, а також для зберігання улюблених дрібниць. Саме таким універсальним помічником стане «Ігровий столик».
Це функціональна іграшка 2 в 1: з одного боку — зручний столик для гри та творчості, з іншого — місткий контейнер для зберігання олівців, фломастерів, гумок та іншого дрібного приладдя. Столик органічно доповнить будь-яку дитячу кімнату та допоможе підтримувати порядок.
Конструкція складається з корпусу з двома нішами, кришки та знімних ніжок. Висота столика у зібраному вигляді з ніжками — 27 см, що ідеально підходить для ігор на підлозі або килимі. За потреби ніжки можна зняти й використовувати корпус із кришкою на звичайному столі, а ніжки зручно зберігати всередині однієї з ніш.
Кришка столика гладка та міцна, виготовлена зі спеціального матеріалу, по якому можна малювати фломастерами на водній основі, легко стираючи малюнки після гри.
Можливості використання столика майже безмежні:
- як столик для малювання олівцями, фломастерами чи фарбами;
- як зона для творчості та ігор з пластиліном, кінетичним піском, сипучими матеріалами або водою;
- як контейнер для зберігання канцелярії та дрібних іграшок;
- навіть як гараж для машинок або будиночок для ляльок.
Ігровий столик — це практичне рішення для гри, розвитку та організації простору дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | ігровий |
| Вікова група | Для дітей |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Стіл |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага столу | 0.9 кг |
| Комплектація | |
| Висувна полиця для клавіатури | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 270 мм |
| Глибина стільниці | 430 мм |
| Довжина стільниці | 310 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | пластик |
| Фасади | пластик |
- Ціна: 535 ₴






