
Дитячий пісуар для хлопчиків Жабеня з двома типами кріплення Зелений (48730292115)
475 ₴
280 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4873
Дитячий пісуар для хлопчиків Жабеня з двома типами кріплення Зелений
Характеристики:
- Вік: від 18 місяців
- Матеріал: пластик
Знайомство малюка з горщиком — важливий та відповідальний етап дорослішання. Для хлопчиків чудовим помічником у цьому процесі стане дитячий пісуар, який дозволяє навчитися пісяти стоячи та відчувати себе зовсім як тато.
Пісуар має веселий дизайн у вигляді жабки, а яскраві наліпки-очі одразу привертають увагу дитини та викликають інтерес до нового предмета. Додатковою мотивацією слугує млинок, що обертається при потраплянні струменя, допомагаючи малюкові зосередитися на процесі та влучати у ціль.
Внутрішня частина пісуару легко знімається, що робить миття та догляд простими й зручними. Виріб можна закріпити на стіні двома способами:
— на присоски (входять у комплект), що дозволяє легко змінювати висоту відповідно до росту дитини;
— на дюбель для більш стаціонарного кріплення.
Пісуар виготовлений з нетоксичного пластику без запаху, з використанням якісних барвників, які зберігають яскравість кольорів протягом тривалого часу. Це безпечний, практичний і веселий спосіб зробити процес привчання до туалету комфортним і позитивним.
Після кожного використання виріб рекомендується ретельно промивати теплим мильним розчином.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.25 кг |
| Довжина | 15.5 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитячий пісуар |
| Ширина | 21 см |
- Ціна: 280 ₴




