
Дитяча іграшкова Газонокосарка з контейнером та лійкою Зелена (46310552818)
965 ₴
570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4631
Дитяча іграшкова Газонокосарка з контейнером та лійкою Зелена
Характеристики:
- Вік: від 18 місяців
- Матеріал: пластик
«Газонокосарка» - весела, яскрава та функціональна іграшка, з якою малюк зможе відчути себе справжнім помічником і господарем саду.
Завдяки привабливому дизайну та деталізованому вигляду газонокосарка швидко стане улюбленою іграшкою дитини. Вона надихає на сюжетно-рольові ігри, допомагає відтворювати реальні життєві ситуації та вигадувати власні активні сценарії гри.
Особливістю іграшки є різноманітні ручки та важелі, які імітують збільшення потужності та швидкості викосу. Під кришкою «двигуна» розміщений зручний контейнер для зберігання улюблених іграшок або садових інструментів. А щоб гра була ще реалістичнішою, газонокосарка «бензинова» — у комплекті є лійка-каністра для заправки.
Іграшка виготовлена з якісного, міцного та безпечного пластику, що гарантує довговічність і комфорт під час гри. Завдяки стійкій конструкції та зручній ручці газонокосарка стане чудовою підтримкою для діток, які тільки почали ходити, допомагаючи їм упевненіше триматися на ніжках, навіть на нерівній поверхні.
Ергономічна форма дозволяє легко керувати іграшкою, роблячи гру максимально реалістичною. «Газонокосарка» розвиває уяву, фантазію, координацію рухів і вчить дітей турботливому ставленню до природи та навколишнього середовища.
Подаруйте дитині активні та незабутні моменти гри на свіжому повітрі разом із газонокосаркою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Колір | Зелений |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Садівник |
| Упаковка | Сітка |
| Розміри | |
| Вага | 700 г |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 570 ₴





