
Іграшкове дитяче відерце Морський світ Блакитне (40760211813)
300 ₴
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4076
Іграшкове дитяче відерце Морський світ Блакитне
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Об’єм: 3 л
- Матеріал: пластик
Плануєте відпочинок з малюками у пісочниці чи на березі моря? Тоді без яскравого «Відерка» вам не обійтись. Відро — незамінний атрибут літніх ігор, який стане у пригоді під час будь-яких розваг на свіжому повітрі.
У відерці зручно переносити воду, пісок, камінці та улюблені іграшки для пісочниці: лопатку, грабельки або формочки. Під час будівництва піщаних замків, кораблів чи веж його можна використовувати як велику форму для створення фантастичних споруд.
Особливої уваги заслуговує ексклюзивний дизайн «Морський світ», нанесений за технологією IML (інжекція малюнка безпосередньо в пластик). Такий малюнок не стирається, не тьмяніє та значно довговічніший за звичайні наклейки. На прозорому відерку яскраві морські мешканці виглядають так, ніби вони пливуть на блакитному фоні з блискітками, що неодмінно захопить кожну дитину.
Відерко легко взяти з собою у візочку, сумці або рюкзаку — на пляж, у пісочницю біля дому чи в дитячий садок. Воно легко миється після ігор з піском і знову готове до веселих забав удома.
Ігри з піском сприяють розвитку дрібної моторики, координації рухів, фантазії, уяви, логічного та просторового мислення. А спільний час із батьками та друзями на свіжому повітрі дарує малюкам незабутні емоції.
Іграшка виготовлена з якісного, безпечного пластику без запаху, що гарантує комфорт і безпеку під час гри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 125 г |
| Висота | 210 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 3 мл |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 132 мм |
- Ціна: 175 ₴



