
Дитячий набір іграшок для вани з фігурками та органайзером 15 предметів Комбінований (43440232013)
625 ₴
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4344
Дитячий набір іграшок для вани з фігурками та органайзером 15 предметів Комбінований
Характеристики:
- Об’єм: 2 л
- Матеріал: пластик
- Кріплення: дві присоски (входять в комплект)
- Розмір: 23.5х20.5х13
Матусі чудово знають, як інколи непросто провести водні процедури з малюком без сліз та криків. Але вихід є! На допомогу приходять іграшки для ванної, які перетворюють купання на веселу та захопливу гру.
«Набір для ванної» — це різноманітні яскраві іграшки для купання та корисного дозвілля. Наповніть ванну милими качечками, корабликами та фігурками для гри з водою — і ваш малюк із задоволенням прийматиме водні процедури.
Комплектація набору:
- фігурки-звірятка різного кольору та форми — 7 шт;
- качечки — 3 шт;
- кораблики — 4 шт;
- лійка — 1 шт;
- органайзер для зберігання — 1 шт.
Усі іграшки зручно зберігаються у спеціальному органайзері, який поєднує функцію контейнера для ванної кімнати та додаткової іграшки. Після купання іграшки легко промити під протічною водою та закріпити органайзер на стіні.
Завдяки спеціально спроєктованим отворам вода швидко стікає, а іграшки добре висихають. Це запобігає появі плісняви та забруднень — усі іграшки завжди чисті, сухі та під рукою.
Органайзер також зручно використовувати для зберігання необхідних аксесуарів для ванни.
Номінальний об’єм органайзера — 2 л.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Висота | 235 мм |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 205 мм |
| Кількість в наборі | 15 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластизоль |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір іграшок |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 400 ₴



