-36%

Дитячий набір іграшок для вани з лійкою, формочками та корабликами, 12 предметів Комбінований (43430261212)
550 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4343
+380 (95) 545-28-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий набір іграшок для вани з лійкою, формочками та корабликами, 12 предметів Комбінований
Характеристики:
- Об’єм: 2 л
- Матеріал: пластик
- Розмір: 26х12х12
Матусі чудово знають, як інколи непросто провести водні процедури з малюком без сліз та криків. Але вихід є! На допомогу приходять іграшки для ванної, які перетворюють купання на веселу та захопливу гру.
«Набір для ванної» — це різноманітні яскраві іграшки для купання та корисного дозвілля. Наповніть ванну милими качечками, корабликами та фігурками для гри з водою — і ваш малюк із задоволенням прийматиме водні процедури.
Комплектація набору:
- фігурки-звірятка різного кольору та форми — 7 шт;
- кораблики — 4 шт;
- лійка — 1 шт;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Висота | 260 мм |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластизоль |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір іграшок |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




