
Дитячий іграшковий автомобіль сортер Блакитний (40490251715)
595 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4049
Дитячий іграшковий автомобіль сортер Блакитний
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Кількість елементів: 8 шт
- Матеріал: пластик
Іграшка «Автомобільсортер» — яскрава та розвивальна іграшка, яка стане чудовим подарунком для малюків від 1 року.
Автомобіль знайомить дитину зі свійськими тваринами та геометричними фігурами у цікавій ігровій формі. У комплекті передбачено 6 геометричних фігур і 2 фігурки тварин, які необхідно правильно підібрати та вставити у відповідні отвори на дверцятах і даху автомобіля. Двері машинки відкриваються, що дозволяє легко дістати фігурки та продовжувати гру.
Гра з автомобілем сприяє розвитку дрібної моторики, координації рухів, логічного мислення, уваги та уяви. Іграшка допомагає малюкам вивчати кольори, розрізняти геометричні форми та запам’ятовувати назви тварин.
На передньому бампері автомобіля передбачений отвір для мотузки, завдяки чому улюблену іграшку можна возити за собою під час прогулянки.
Очі та посмішка на автомобілі нанесені за допомогою спеціальної технології тамподруку, що гарантує довговічність малюнка — він не стирається та є безпечним для дітей.
Рекомендований вік: від 1 року
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вік | Від 12 міс |
| Кількість складових елементів | 8 шт. |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сортер |
| Розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 350 ₴




