
Набір басейн та кульки для басейну 125 шт, 5 яскравих кольорів у сумці Комбінований (43970535018)
2 680 ₴
1 715 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4397
Набір басейн та кульки для басейну 125 шт, 5 яскравих кольорів у сумці Комбінований
Характеристики:
- Вік: від 2 років
- Кількість кульок: 125 шт
- Розмір басейну: 100х80х30
- Розмір кульок: 70 мм
Гратися, розвиватися чи фотографуватися? Малюкові більше не потрібно обирати!
З новою іграшкою дитина зможе поєднати корисні заняття, активні ігри та яскраві емоції в одному просторі.
Набір кульок для сухих басейнів з басейном у комплекті — це ідеальне рішення для веселого дозвілля вдома або на дачі. Сухий басейн, наповнений різнокольоровими кульками, дарує малюкам море радості, а дорослим — чудову можливість зробити яскраві та стильні фото.
Яскраві, «соковиті» кольори кульок привертають увагу дитини, сприяють знайомству з кольорами, розвитку дрібної моторики, координації рухів та сенсорного сприйняття. Під час гри малюк активно рухається, стрибає, перекочує кульки, що позитивно впливає на фізичний розвиток.
Дорослі оцінять компактність, високу якість та безпечність набору. Кульки та сухий басейн виготовлені з міцних, нетоксичних матеріалів, безпечних для дитини та довкілля.
У комплекті передбачена зручна сумка для зберігання та транспортування, що дозволяє легко брати іграшку з собою або компактно зберігати вдома.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 г |
| Глибина | 30 мм |
| Довжина | 100 см |
| Форма | Шестикутна |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 1 715 ₴



