
Набір іграшок Мілітарі транспорт паром + машинки + гелікоптер) Зелений (40950271716)
865 ₴
510 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4095
Набір іграшок Мілітарі транспорт (паром + машинки + гелікоптер) Зелений
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 27х17х16.5
Іграшка «Мілітарі транспорт» - це яскравий набір військового транспорту для іграшкових друзів, який завжди готовий прийти на порятунок. У комплект входять великий паром, бензовоз, мікроавтобус та гелікоптер, що дозволяє дитині створювати різноманітні сюжетні ігри.
Іграшки зручно брати з собою на прогулянку або гратися з ними вдома. Вони допомагають розвивати фантазію, уяву, логічне мислення та соціальні навички під час сюжетно-рольових ігор.
Особливості набору надають наліпки оченят та посмішок, нанесені методом тамподруку. Завдяки цьому транспорт виглядає реалістично та ніби оживає в руках дитини.
Набір «Мілітарі транспорт» стане чудовим другом для малюка та яскравим подарунком.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 350 г |
| Висота | 165 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 270 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова |
| Тип | Набір машинок |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 510 ₴



