
Набір іграшок Мілітарі транспорт (блок пост + машинки + гараж) Зелений (40940352313)
1 210 ₴
715 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4094
Набір іграшок Мілітарі транспорт (блок пост + машинки + гараж) Зелений
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 35.5х23.5х13
Іграшка «Мілітарі транспорт» - це яскравий набір військового транспорту з гаражем для іграшкових друзів, який завжди готовий прийти на порятунок. У комплект входять великий гараж, гелікоптер, літак, 3 автівки та блокпост, що дозволяє дитині створювати різноманітні сюжетні ігри.
Іграшки зручно брати з собою на прогулянку або гратися з ними вдома. Вони допомагають розвивати фантазію, уяву, логічне мислення та соціальні навички під час сюжетно-рольових ігор.
Особливості набору надають наліпки оченят та посмішок, нанесені методом тамподруку. Завдяки цьому транспорт виглядає реалістично та ніби оживає в руках дитини.
Набір «Мілітарі транспорт» стане чудовим другом для малюка та яскравим подарунком.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 900 г |
| Висота | 130 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 355 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова |
| Тип | Набір машинок |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 235 мм |
- Ціна: 715 ₴





