
Набір іграшок Мілітарі транспорт міні (бензовоз + гвинтокрил + мікроавтобус) Зелений (4090026129)
650 ₴
385 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4090
Набір іграшок Мілітарі транспорт міні (бензовоз + гвинтокрил + мікроавтобус) Зелений
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 26.4х12.2х9
Іграшка «Мілітарі транспорт міні» - це яскравий набір військового транспорту для іграшкових друзів, який завжди готовий прийти на порятунок. У комплект входять бензовоз, мікроавтобус та гвинтокрил, що дозволяє дитині створювати різноманітні сюжетні ігри.
Маленькі машинки зручно брати з собою на прогулянку або гратися з ними вдома. Вони допомагають розвивати фантазію, уяву, логічне мислення та соціальні навички під час сюжетно-рольових ігор.
Особливої чарівності набору надають оченята та посмішки, нанесені методом тамподруку. Завдяки цьому транспорт виглядає як казкові персонажі та ніби оживає в руках дитини.
Набір «Мілітарі транспорт міні» стане чудовим другом для малюка та яскравим подарунком. Машинки упаковані у привабливу подарункову коробку.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 400 г |
| Висота | 90 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 264 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова |
| Тип | Набір машинок |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 122 мм |
- Ціна: 385 ₴


