
Дитяча іграшкова автівка Швидка допомога з ношами Білий (46260322018)
840 ₴
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4626
Дитяча іграшкова автівка Швидка допомога з ношами Білий
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 32.5х20х18.5
Іграшка «Швидка допомога» — це захоплююча модель спеціального транспорту, яка допоможе дітям відчути себе справжніми рятівниками. Маленькі лікарі та медсестри зможуть відтворювати важливі моменти роботи екстреної медичної служби та рятувати «пацієнтів» у найрізноманітніших ситуаціях.
Реалістичний дизайн і функціональні елементи іграшки сприяють розвитку уяви, координації рухів, комунікативних і соціальних навичок. Діти зможуть уявити себе справжніми медичними фахівцями, які допомагають людям у горах, на дорозі, вдень і вночі, у складних та надзвичайних умовах.
У машинки відкриваються і зачиняються двері, на кабіні розміщені сині сигнальні мигалки, а всередині є носилки для транспортування пацієнта. Це робить гру ще більш реалістичною та захопливою.
Іграшка виготовлена з якісного безпечного пластику та підходить для активних ігор вдома й на вулиці.
«Швидка допомога» стане чудовим подарунком для дітей, які мріють допомагати іншим і рятувати життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 600 г |
| Висота | 185 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 325 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Швидка допомога |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 495 ₴





