
Дитячий ігровий набір Транспорт міні з 42 автівок Комбінований (46170392713)
2 985 ₴
1 765 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4617
Дитячий ігровий набір Транспорт міні з 42 автівок Комбінований
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 39.5х27.5х13.5
Іграшка «Транспорт Міні» — це яскравий набір швидкої допомоги для іграшкових друзів, який завжди готовий прийти на порятунок. У комплект входять 13 різновидів транспорту, що дозволяє дитині створювати різноманітні сюжетні ігри.
Маленькі машинки зручно брати з собою на прогулянку або гратися з ними вдома. Вони допомагають розвивати фантазію, уяву, логічне мислення та соціальні навички під час сюжетно-рольових ігор.
Особливої чарівності набору надають оченята та посмішки, нанесені методом тамподруку. Завдяки цьому транспорт виглядає як казкові персонажі та ніби оживає в руках дитини.
Набір «Транспорт Міні» стане чудовим другом для малюка та яскравим подарунком. Машинки упаковані у привабливу подарункову коробку.
Рекомендовано для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1700 г |
| Висота | 135 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 395 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір машинок |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 275 мм |
- Ціна: 1 765 ₴



