-41%

Дитяча іграшкова Пожежна машина з висувною драбиною Червоний (45020362421)
1 175 ₴
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4502
+380 (95) 545-28-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча іграшкова пожежна машина з висувною драбиною Червоний
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 36.5х24.5х21.5
Іграшка «Пожежна машина» з перших хвилин гри переносить дитину у світ справжніх рятувальних місій. Яскравий дизайн, характерні кольори та реалістичний функціонал роблять її впізнаваною серед інших моделей спецтехніки.
Малюк зможе відчути себе справжнім пожежником: поспішати на виклики, рятувати людей, гасити пожежі та виконувати героїчні завдання.
Особливості іграшки:
- пожежна драбина піднімається вгору та висувається на довжину до 40 см;
- відкривна задня дверка у вантажному відсіку;
- фіксатори драбини забезпечують додаткову стійкість під час гри.
Пожежна машина може використовуватися як окрема іграшка або в комплекті з іншими моделями серії, створюючи повноцінний автопарк спецтехніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 850 г |
| Висота | 245 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 365 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴





