
Дитячий іграшковий Бензовоз Помаранчевий (40670321918)
670 ₴
395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4067
Дитячий іграшковий Бензовоз Помаранчевий
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Розмір: 32х18.5х19.5
Іграшка «Бензовоз» стане яскравим доповненням до колекції дитячої спецтехніки та службового транспорту. Малюкам буде цікаво перевозити «пальне», заїжджати на заправку, паркувати автомобіль у гаражі та вигадувати власні захопливі сценарії гри.
Під час гри дитина знайомиться з особливостями роботи спецтехніки, дізнається про призначення бензовоза та його будову. Цистерна обладнана клапаном, який відкривається та закривається, що робить гру ще більш реалістичною та цікавою. Можливість зазирнути всередину цистерни розширює ігрові можливості та стимулює дитячу уяву.
Бензовоз представлений у різних яскравих кольорах — від класичного поєднання червоної кабіни з помаранчевою цистерною до сучасних соковитих варіантів у блакитно-салатових та помаранчевих відтінках.
Іграшка виготовлена з міцного, безпечного пластику, не має різкого запаху та підходить для активних ігор як удома, так і на вулиці.
Бензовоз подарує дитині багато позитивних емоцій, розвине уяву, мислення та інтерес до техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 500 г |
| Висота | 195 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 320 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Самоскид | Гузовик |
- Ціна: 395 ₴


