
Жіноча тканинна сумка бананка під ноутбук SAMBAG Чорно-синій (507504626)
2 690 ₴
2 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5075
Жіноча тканинна сумка бананка під ноутбук від тм SAMBAG Чорно-синій
Характеристики:
- Довжина: 46 см
- Висота: 26 см
- Матеріал: Оксфорд
Велика, стильна і зручна сумка бананка для ноутбуку ідеальний вибір для активних сучасних жінок. Сумка може бути одягнена на плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з міцної та якісної тканини оксфорд, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою.
Сумка має одне основне відділення на блискавці. Усередині розміщено просторе головне відділення, відділення для ноутбука до 14 дюймів (підходить для MacBook), кишеню на блискавці, відкриту сітчасту кишеню та зручний карабін для ключів. Спереду - велика кишеня з подвійними бігунками. На спинці - кишеня на блискавці та вентиляційна сітка для кращої циркуляції повітря
Також сумка має регульований плечовий ремень із м’якою накладкою для комфортного носіння і застібкою фастекс.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 260 см |
| Відділення | 1 основне, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 460 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Оздоблення та прикраси | Без декору |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 2 220 ₴










