
Жіночий тканинний рюкзак з відділенням для ноутбуку SAMBAG Чорний з декором (50580432713)
2 080 ₴
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5058
Жіночий тканинний рюкзак з відділенням для ноутбуку SAMBAG Чорний з декором
Характеристики:
- Довжина: 27 см
- Висота: 43 см
- Ширина: 13 см
- Матеріал: оксфорд
Модний і практичний рюкзак з відділенням під ноутбук від SAMBAG ідеально підійде для сучасних активних жінок. Зручний і комфортний рюкзак може бути використаний як для подорожей, так і для прогулянок з друзями, навчання, походів у спортзал або роботи. Рюкзак має лаконічний та акуратний вигляд, і водночас легко вміщує в себе всі необхідні речі.
Рюкзак виготовлений з міцної зносостійкої тканини оксфорд, стійкої до розривів, води і вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довгий термін. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд. Спинка рюкзака ущільнена піноматеріалом, завдяки чому тримає форму. Зовні спинка виконана з вентиляційного матеріалу AirMesh 3D.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, усередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю 16 дюймів, одну відкриту кишеню й одну кишеню на блискавці. На передній частині рюкзака є містка кишеня на блискавці і дві невеликі бічні кишені зі стяжками. На плечовій лямці є кишеня для кредитних карток. Передня частина рюкзака доповнена декоративною шнурівкою та світловідбивною вставкою. На спинці додаткова кишеня на блискавці.
Рюкзак має дві міцні регульовані лямки, зворотний бік яких оброблений вентиляційним матеріалом AirMesh 3D.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Бічні, Задній, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 43 см |
- Ціна: 1 950 ₴









