
Жіноча шкіряна сумка бананка під ноутбук з декоративним ланцюжком SAMBAG Коричневий (507204626)
3 300 ₴
2 725 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5072
Жіноча шкіряна сумка бананка під ноутбук з декоративним ланцюжком від тм SAMBAG Коричневий
Характеристики:
- Довжина: 46 см
- Висота: 26 см
- Матеріал: Оксфорд
Велика, стильна і зручна сумка бананка для ноутбуку ідеальний вибір для активних сучасних жінок. Сумка може бути одягнена на плече, що забезпечує комфорт і свободу рухів.
Сумка виготовлена з міцної та якісної фактурної натуральної шкіри, стійкої до зносу, вологи та вицвітання, а також якісної фурнітури і прослужить довгий термін. Внутрішня частина сумки оброблена міцною підкладкою.
Сумка має одне основне відділення на блискавці. Усередині розміщено просторе головне відділення, відділення для ноутбука до 14 дюймів (підходить для MacBook), кишеню на блискавці, відкриту сітчасту кишеню та зручний карабін для ключів. Спереду - велика кишеня з подвійними бігунками. На спинці - кишеня на блискавці та вентиляційна сітка для кращої циркуляції повітря
Також сумка має регульований плечовий ремень із м’якою накладкою для комфортного носіння і застібкою фастекс.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків та різноманітних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль та висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу порівняно з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 460 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 2 725 ₴










