
Жіночий тканинний рюкзак з відділенням для ноутбуку SAMBAG Блакитний (50590432713)
2 080 ₴
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5059
Жіночий тканинний рюкзак з відділенням для ноутбука SAMBAG Блакитний
Характеристики:
- Довжина: 27 см
- Висота: 43 см
- Ширина: 13 см
- Матеріал: оксфорд
Модний і практичний рюкзак з відділенням під ноутбук від SAMBAG ідеально підійде для сучасних активних жінок. Зручний і комфортний рюкзак може бути використаний як для подорожей, так і для прогулянок з друзями, навчання, походів у спортзал або роботи. Рюкзак має лаконічний і акуратний вигляд, і в той же час легко вміщує в себе всі необхідні речі.
Рюкзак виготовлений з міцної зносостійкої тканини оксфорд, стійкої до розривів, води і вицвітання, а також якісної фурнітури з фіксаторами і прослужить вам довго. Внутрішня частина оброблена міцною підкладкою з тканини оксфорд. Спинка рюкзака ущільнена піноматеріалом, завдяки чому тримає форму. Зовні спинка виконана з вентиляційного матеріалу AirMesh 3D.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, всередині якого передбачено відділення для ноутбука діагоналлю 16 дюймів, одну відкриту кишеню і одну кишеню на блискавці. На передній частині рюкзака є містка кишеня на блискавці і дві невеликі бічні кишені зі стяжками. На плечовій лямці є кишеня для кредитних карток. Передня частина рюкзака доповнена декоративним шнуруванням і світловідбивною вставкою. На спинці додаткова кишеня на блискавці.
Рюкзак має дві міцні регульовані лямки, зворотний бік яких оброблений вентиляційним матеріалом AirMesh 3D.
Про бренд:
Український бренд SAMBAG є виробником стильних сумок, рюкзаків і різних аксесуарів, який відомий в Україні з 2018 року. Бренд SAMBAG - це оригінальний стиль і висока якість крафтової продукції. Товари SAMBAG мають високу перевагу в порівнянні з китайськими аналогами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 800 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Бічні, Задній, Фронтальний |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 43 см |
- Ціна: 1 950 ₴










