
Умивальник зі штучного каменю d395*130, без отвору для змішувача/переливу, круглий Sunline Adamant Білий (50560395130)
4 300 ₴
3 545 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5056
Умивальник зі штучного каменю d395*130, без отвору для змішувача/переливу, круглий Sunline від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір: d395*130мм
- Розмір основної чаші (Ш/Г): d395*130мм
- Форма: кругла
- Спосіб монтажу: накладний для тумб
- Комплектація: Умивальник, гарантійний талон, ящик.
Особливості
• без переливного відвернення
• під окремостоячий врізний або настінний змішувач
Умивальник зі штучного каменю Sunline створений для сучасних інтер’єрів, де важлива чіткість форм і візуальна легкість. Він має виважені пропорції та продуману форму та глибину чаші (130 мм), що забезпечує акуратний потік води й комфорт у щоденному користуванні. Глянцева поверхня підтримує охайний вигляд і не потребує складного догляду.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Лаконічний силует - сучасність без надмірностей
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT синтезує стриману естетику та комфорт у повсякденному використанні. Його форма та виконання створюють відчуття цілісного та впорядкованого простору, де кожна деталь працює на загальну гармонію інтер’єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.8 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 3 545 ₴





