
Умивальник зі штучного каменю 800х450мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний Flat Adamant Білий (35980800450)
6 025 ₴
4 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3598
Умивальник зі штучного каменю 800х450мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний Flat Adamant від тм Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 800х450х140 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 490х265х90 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• З переливним відверненням
Умивальник зі штучного каменю Flat сучасне рішення для ванної кімнати, яке поєднує простий, але виразний дизайн з функціональними перевагами. Загальні розміри (800х450х140 мм) роблять модель достатньо місткою, але не громіздкою, дозволяючи їй органічно вписуватися як у компактні, так і у просторі ванні кімнати. Чаша (490х265х90мм) має зручні пропорції, що забезпечують комфортні щоденні процедури без розбризкування води. Додаткова площа навколо чаші створює практичну поверхню для розміщення засобів догляду та аксесуарів.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Містка робоча площа – додаткова зона навколо чаші під аксесуари та дрібниці
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT створює відчуття впорядкованості й балансу, де кожна деталь працює на зручність і естетику простору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 14.6 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 4 970 ₴




