
Умивальник зі штучного каменю 585х410мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний STRENG Adamant Білий (35740590410)
6 435 ₴
5 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3574
Умивальник зі штучного каменю 585х410мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний STRENG від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 585х410х123 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 540х290х95 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• З переливним відверненням
• Адаптивне кільце для переливу замовляється окремо
Умивальник зі штучного каменю STRENG поєднує чітку форму та продуману ергономіку, створюючи зручну й акуратну зону для щоденного догляду у ванній кімнаті. Компактний формат (585х410х123) робить цю модель привабливою для різних планувань: від невеликих санвузлів до просторих ванних приміщень з багатьма зонами. Розміри (540х290х95 мм) та форма чаші створюють збалансовану зону умивання, у якій вода відводиться контрольовано й акуратно.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Збалансовані пропорції - глибина працює на зручність, не перевантажуючи дизайн
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT органічно доповнює простір ванної кімнати, зберігаючи баланс між естетикою та практичністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 123 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Довжина | 585 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 5 310 ₴






