
Умивальник зі штучного каменю 844х440, з отвором для змішувача/переливу, овальний Strungdunne Adamant Білий (50540844440)
8 320 ₴
6 865 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5054
Умивальник зі штучного каменю 844х440, з отвором для змішувача/переливу, овальний Strungdunne від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 844х440х123 мм
- Розмір основної чаші (Ш/Г): 740х305х95 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумб
- Комплектація: Умивальник, гарантійний талон, ящик.
Особливості
• з переливним відверненням
Умивальник зі штучного каменю Strungdunne підкреслює чистоту ліній і робить виріб помітним акцентом у будь-якому інтер’єрі. Чаша умивальника має збалансовану глибину (95 мм) та форму, що робить щоденні водні процедури комфортними й контрольованими. Плавний перехід від борту до дна підвищує зручність користування та додає відчуття цілісності форми.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Лаконічний силует - сучасність без надмірностей
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT створює спокійну, функціональну зону догляду, де формується акуратний і продуманий простір. Це умивальник, що поєднує практичність і сучасну простоту, підкреслюючи індивідуальний характер ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 123 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Довжина | 844 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 6 865 ₴




