
Умивальник зі штучного каменю 600х450мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний Flat Adamant Білий (35970600450)
5 030 ₴
4 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3597
Умивальник зі штучного каменю 600х450мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний Flat від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 600х450х140 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 490х265х90 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• З переливним відверненням
Умивальник зі штучного каменю Flat це стильна модель з плоскою робочою поверхнею та виразним дизайном. Загальні розміри (600х450х140 мм) створюють елегантну зону умивання без зайвого навантаження на інтер’єр. Чаша (490х265х90 мм) дозволяє працювати з водою без тісноти, зберігаючи охайність поверхні під час гігієнічних процедур.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Універсальність – підходить для широкого спектру ванних кімнат
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT рішення без надмірностей, створений для регулярного та зручного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10.9 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 4 150 ₴




