
Умивальник зі штучного каменю 1000х455мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний VISION Adamant Білий (357201000455)
10 285 ₴
8 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3572
Умивальник зі штучного каменю 1000х455мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний VISION від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 1000х455х110 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 955х345х80 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• Без переливу
Умивальник зі штучного каменю VISION це просторове рішення для ванної кімнати, яке поєднує значну робочу область і лаконічний дизайн. Збільшені загальні розміри (1000х455х110) забезпечують широку робочу поверхню, яка дозволяє комфортно виконувати повсякденні процедури й розміщувати необхідні засоби догляду без обмежень. Збільшена чаша (955х345х80 мм) центральна функціональна зона: простора, зручна та адаптована до щоденного користування.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Розширена робоча поверхня - більше місця для повсякденних аксесуарів
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT це комфорт без компромісів у просторі та зручності. Створює відчуття завершеності у ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 8 485 ₴






