
Умивальник зі штучного каменю 540х425, з отвором для змішувача/переливу, овальний COMFY Adamant Білий (36180540425)
4 705 ₴
3 885 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3618
Умивальник зі штучного каменю 540х425, з отвором для змішувача/переливу, овальний COMFY Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 540х425х130 мм
- Розмір основної чаші (Ш/Г): 460х260х120 мм
- Форма: овальна
- Спосіб монтажу: врізний у стільницю
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• З переливом
• Адаптивне кільце для перелива замовляється окремо
Умивальник зі штучного каменю COMFY має продуманий силует та комфортні пропорції. Конструкція та загальні розміри (540х425х130 мм) умивальника побудовані так, щоб користування було максимально природним. Чаша (460х260х120 мм) зручна за формою та розташуванням, а поверхня навколо неї дозволяє розмістити необхідні предмети без перевантаження простору.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Практичний простір навколо - місце для базових аксесуарів
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT підтримує відчуття порядку у ванній кімнаті та органічно вписується в повсякденний ритм життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 3 885 ₴





