
Умивальник зі штучного каменю 595х450мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний CERS Adamant Білий (35880595450)
3 940 ₴
3 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3588
Умивальник зі штучного каменю 595х450мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний CERS від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 595х450х158 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 500х305х120 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• З переливним відверненням
• Адаптивне кільце для переливу в комплекті
Умивальник зі штучного каменю CERS практичне рішення для ванної кімнати, де важливі компактність, акуратний вигляд і повсякденний комфорт. Загальні розміри (595х450х158 мм) формують компактну, але добре організовану зону умивання, яка дозволяє зручно розмістити умивальник навіть у приміщеннях з обмеженим простором. Чаша (500х305х120 мм) забезпечує достатню робочу площу та збільшену глибину
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Раціональне використання простору - усе необхідне в межах однієї зони
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT допоможе організувати функціональну зону умивання, де кожна деталь працює на зручність щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10.9 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Так |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 3 250 ₴





