
Умивальник зі штучного каменю 540х410, без отвору для змішувача/переливу, овальний Amarant Adamant Чорний (50510540410)
5 940 ₴
4 905 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5051
Умивальник зі штучного каменю 540х410, без отвору для змішувача/переливу, овальний Amarant від тм Adamant Чорний
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 540х410х130 мм
- Розмір основної чаші (Ш/Г): 540х410х110 мм
- Форма: овальна
- Спосіб монтажу: накладний зверху на стільницю
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• без переливного відвернення
• під окремостоячий врізний або настінний змішувач
Умивальник зі штучного каменю Amarant це витончене рішення для ванної кімнати, яке поєднує стриманий зовнішній вигляд із комфортом щоденного використання. Модель має продуману чашу з оптимальною глибиною (110 мм), що сприяє акуратному стоку води під час щоденних процедур, зменшуючи розбризкування. Відсутність переливу спрощує форму та робить поверхню вмивальника більш легкою для догляду
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Чиста форма без переливу - мінімалістична естетика й простий догляд
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT це акцент на чистоту форм і відчуття простору, який залишається актуальним незалежно від стилю інтер’єру. Такий умивальник органічно доповнює сучасну ванну кімнату, зберігаючи баланс між естетикою та практичністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 4 905 ₴





