
Умивальник зі штучного каменю 550х430, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний OPTION Adamant Білий (36190550430)
4 705 ₴
3 885 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3619
Умивальник зі штучного каменю 550х430, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний OPTION від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 550х430х110 мм
- Розмір основної чаші (Ш/Г): 480х290х95 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: врізний у стільницю
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• З переливом
• Адаптивне кільце для перелива замовляється окремо
Умивальник зі штучного каменю OPTION поєднує компактність і практичність у стриманому дизайні. Загальні пропорції умивальника (550х430х110 мм) дозволяють зручно організувати зону умивання та зберегти відчуття простору у ванній кімнаті. Продумана геометрія та розміри (480х290х95 мм) чаші спрямовують потік води до зливу, зберігаючи охайність поверхні.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Лаконічний стиль - легко поєднується з різними елементами інтер’єру
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT поєднує функціональність і спокійний дизайн, створюючи охайну і продуману зону догляду у ванній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 3 885 ₴





