
Умивальник зі штучного каменю 1000х470мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний FRATE Adamant Білий (360501000470)
9 080 ₴
7 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3605
Умивальник зі штучного каменю 1000х470мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний FRATE від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 1000х470х125 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 580х280х110 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• З переливним відверненням
• Адаптивне кільце для переливу в комплекті
Умивальник зі штучного каменю FRATE вирізняється стриманою геометрією та збалансованими пропорціями. Загальні розміри (1000х470х125 мм) формують широке полотно робочої поверхні, що дозволяє комфортно організувати зону умивання та розмістити необхідні аксесуари по обидва боки чаші без відчуття тісноти. Чаша (580х280х110 мм) сформована так, щоб забезпечити достатній робочий об’єм для щоденних процедур
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Додаткова робоча площа - зручне розміщення аксесуарів і щоденних дрібниць
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT підтримує відчуття порядку у ванній кімнаті та забезпечує комфортний ритм щоденного користування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15.6 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 7 490 ₴





