
Умивальник зі штучного каменю 600х500, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний LOGAN Adamant Білий (36210600500)
5 145 ₴
4 245 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3621
Умивальник зі штучного каменю 600х500, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний LOGAN від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 600х500х140 мм
- Розмір основної чаші (Ш/Г): 570х350х160 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: врізний у стільницю
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• З переливом
• Адаптивне кільце для перелива замовляється окремо
Умивальник зі штучного каменю LOGAN стримане, елегантне рішення для ванної кімнати. Збалансовані загальні габарити (600х500х140 мм) забезпечують зручне користування без візуального перевантаження простору. Чаша (570х350х160 мм ) вирізняється комфортною робочою формою, що сприяє акуратному стоку води та мінімізує розбризкування, а рівні ділянки навколо неї дають достатньо місця для аксесуарів догляду.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Зручна чаша - комфорт у повсякденних гігієнічних процедурах
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT підтримує щоденну зручність і пропорцію простору у ванній кімнаті. Його дизайн і функціональність працюють разом, щоб створити акуратну та комфортну зону догляду, де кожний елемент підпорядкований простоті та практичності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12.8 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 4 245 ₴





