
Умивальник зі штучного каменю 495х390мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний CERS Adamant Білий (35870495390)
3 060 ₴
2 525 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3587
Умивальник зі штучного каменю 495х390мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний CERS від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 495х390х158 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 400х230х110 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• З переливним відверненням
• Адаптивне кільце для переливу в комплекті
Умивальник зі штучного каменю CERS практичне рішення для ванної кімнати, де важливі компактність, акуратний вигляд і повсякденний комфорт. Компактний формат умивальника (495х390х158 мм) дозволяє ефективно використати місце навіть у невеликих приміщеннях, не жертвуючи функціональністю. Чітко окреслена чаша (400х230х110 мм) забезпечує зручний доступ до води під час щоденних гігієнічних процедур та контрольований потік води до зливу.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Раціональне використання простору - усе необхідне в межах однієї зони
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT допоможе організувати функціональну зону умивання, де кожна деталь працює на зручність щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8.3 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Так |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 2 525 ₴





