
Умивальник зі штучного каменю 500х380мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний VISION Adamant Білий (35670500380)
4 920 ₴
4 060 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3567
Умивальник зі штучного каменю 500х380мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний VISION від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 500х375х110 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 455х290х80 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• Без переливу
Умивальник зі штучного каменю VISION створений так, щоб вдало поєднувати сучасну естетику з базовими потребами у щоденному догляді. Загальні габарити (500х375х110 мм) забезпечують баланс між компактністю та зручністю, не перевантажуючи простір ванної кімнати. Продумана форма та розмір чаші (455х290х80 мм) підтримує зручність і впорядкованість зони умивання.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Універсальний дизайн - доречний як у компактних, так і в більш просторих ванних кімнатах
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT це поєднання простого, але стильного дизайну з реальними перевагами у повсякденному використанні. Він стане комфортним доповненням ванної кімнати, де практичність і охайний вигляд важать не менше, ніж ефективність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 4 060 ₴






