
Умивальник зі штучного каменю 700х455мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний VISION Adamant Білий (35690700455)
7 995 ₴
6 595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3569
Умивальник зі штучного каменю 700х455мм, з отвором для змішувача/переливу, прямокутний VISION вд тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 700х455х110 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 655х345х80 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• Без переливу
Умивальник зі штучного каменю VISION подовжена версія класичної моделі, що створює більш простору та зручну робочу зону для щоденного догляду. Загальні розміри (700х455х110 мм) створюють розширену зону умивання, а збільшена чаша (655х345х80 мм) підвищує зручність щоденного використання.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Збільшений формат - більше простору для щоденних гігієнічних процедур
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT поєднує стриманий дизайн і збільшений формат для комфортного щоденного користування. Стає логічним елементом сучасної ванної кімнати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
- Ціна: 6 595 ₴







