
Умивальник зі штучного каменю 590х390, без отвору для змішувача/переливу, прямокутний PLAIN Adamant Білий (36170590390)
4 375 ₴
3 610 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3617
Умивальник зі штучного каменю 590х390, без отвору для змішувача/переливу, прямокутний PLAIN Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 590х390х100 мм
- Розмір основної чаші (Ш/Г): 520х290х90 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: врізний у стільницю
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• Без переливного відвернення
• Під окремостоячий врізний або настінний змішувач
Умивальник зі штучного каменю PLAIN має мінімалістичну форму, що підкреслює чистоту простору й організує ванну кімнату без зайвих декоративних елементів. Чітко окреслена чаша (520х290х90 мм) забезпечує контрольований стік води під час щоденних гігієнічних процедур, а гладка робоча поверхня навколо неї слугує місцем для розміщення аксесуарів.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Чистий силует — мінімалістичний дизайн без зайвих деталей
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT створює організовану, невибагливу, але функціональну зону догляду, де кожна деталь працює на зручність щоденного ритму життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 3 610 ₴




