
Умивальник зі штучного каменю 595х595мм, з отвором для змішувача/переливу, квадратний WASHER Adamant Білий (36120595595)
9 480 ₴
7 825 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3612
Умивальник зі штучного каменю 595х595мм, з отвором для змішувача/переливу, квадратний WASHER від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 595х595х115 мм
- Розмір основної чаші (Ш/Г): 520х430х95 мм
- Форма: квадратна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• без переливу
Умивальник зі штучного каменю WASHER це стильна та високо функціональна модель для ванної кімнати, що вирізняється нестандартним дизайном і практичними рішеннями. Вражаюча форма та розмір (595х595х115 мм) поєднує естетику та раціональність, створюючи виразну, але водночас комфортну зону догляду. Внутрішня конфігурація чаші (520х430х95 мм) забезпечує контрольований потік води до зливу без зайвого розбризкування. Продуманий формат дозволяє використовувати умивальник як окремий елемент або в поєднанні з меблями, зберігаючи зручність у розташуванні приладдя.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Універсальна інтеграція – модель легко поєднується з меблями різного стилю
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT поєднує естетику та функціональність, створюючи впорядковану й комфортну зону догляду у ванній кімнаті. Його виразна форма не лише додає стилю простору, а й служить інструментом для зручного та продуманого щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 18.8 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 7 825 ₴







