
Умивальник зі штучного каменю 540х445мм, з отвором для змішувача/переливу, овальний LAUF Adamant Білий (35600540445)
5 700 ₴
4 705 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3560
Умивальник зі штучного каменю 540х445мм, з отвором для змішувача/переливу, овальний LAUF від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 540х445х130 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 470х330х80 мм
- Форма: овальна
- Спосіб монтажу: накладний зверху на стільницю
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
• Може бути виготовлений з отвором для змішувача та/або дозатору, або без отворів
• Адаптивне кільце для переливу замовляється окремо.
Умивальник зі штучного каменю LAUF поєднує сучасний зовнішній вигляд і практичний формат (540х445х130 мм), створюючи стильний акцент у ванній кімнаті. Форма та габарити чаші (470х330х80 мм) сприяють контрольованому стіканню води до зливу, зменшуючи потрапляння вологи за межі умивальника. Це робить щоденне користування більш комфортним.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Зручність - комфортна робоча зона для миття рук і догляду
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT легко вписується у різні інтер’єрні рішення, створюючи збалансовану і зручну зону для щоденного догляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 4 705 ₴






