
Дитячий ігровий набір Юний садівник на 5 предметів Помаранчевий (4473024107)
330 ₴
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4473
Дитячий ігровий набір Юний садівник на 5 предметів Помаранчевий
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 24х10х7
- Пакування: сітка
Тепла пора року – найкращий час, щоб більше гуляти надворі, гратися в пісочниці, купатися у басейні та копати м'яча. А ще дітки охоче допомагають батькам, бабусі та дідусю у саду та на городі. Поратися на клумбі, пересадити квіти, підстригти кущі та зібрати урожай – завжди є багато роботи.
Для маленьких садівників пропонуємо набір спеціальних інструментів для садових робіт:
- секатор для підрізання кущів
- великий совок для квітів
- граблі та сапка для розпушування ґрунту
Цей набір стане відмінним способом не лише навчити дітей працювати зі садовими інструментами, а й розвивати їхню творчість, уяву та відчуття відповідальності за природу. Виготовлений з міцного та безпечного для дітей пластику, цей набір гарантує безпечність та тривалу використання.
Для дітей від 3-х років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Садівник |
| Упаковка | Сітка |
| Розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 195 ₴


