
Дитячий ігровий набір Юний садівник з органайзером на 7 предметів Помаранчевий (44710301614)
650 ₴
385 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4471
Дитячий ігровий набір Юний садівник з відерцем на 5 предметів Помаранчевий
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 30х16х14
- Пакування: сітка
Тепла пора року – найкращий час, щоб більше гуляти надворі, гратися в пісочниці, купатися у басейні та копати м'яча. А ще дітки охоче допомагають батькам, бабусі та дідусю у саду та на городі. Поратися на клумбі, пересадити квіти, підстригти кущі та зібрати урожай – завжди є багато роботи.
Для маленьких садівників пропонуємо набір спеціальних інструментів для садових робіт:
- секатор для підрізання кущів
- великий совок для квітів
- граблі та сапка для розпушування ґрунту
- яскраве відерко
- лійка
- органайзер
Цей набір стане відмінним способом не лише навчити дітей працювати зі садовими інструментами, а й розвивати їхню творчість, уяву та відчуття відповідальності за природу. Виготовлений з міцного та безпечного для дітей пластику, цей набір гарантує безпечність та тривалу використання.
Для дітей від 3-х років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Садівник |
| Упаковка | Сітка |
| Розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 385 ₴






