
Дитячий іграшковий набір Юний лікар на 10 предметів в кейсі Червоний (4281027228)
770 ₴
455 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4281
Дитячий іграшковий набір Юний лікар на 10 предметів в кейсі Червоний
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 27х22.5х8.5
- Пакування: пластиковий кейс
Дитячий набір «Юний лікар» створений спеціально для маленьких мрійників, що хочуть спробувати себе в ролі справжнього лікаря. У комплекті є все необхідне для ігор і перших навичок лікування: стетоскоп, шприц, термометр, окуляри, пінцет, молоток, отоскоп, ножиці, бланк рецепту, бейдж. Інструменти легкі, добре лежать у дитячих руках і дозволяють безпечно наслідувати дії дорослих.
Гра з таким набором допомагає розвивати дрібну моторику, координацію рухів, уяву та відповідальність. Дитина вчиться дбайливо ставитися до здоров’я. Усі елементи виготовлені з міцного, безпечного для дітей пластику, без гострих країв і сторонніх запахів.
Набір упакований у пластиковий кейс та рекомендований для дітей від 3-х років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Червоний |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 455 ₴



