
Дитячий іграшковий набір Юний лікар на 15 предметів в валізі Білий (42840342516)
1 575 ₴
930 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4284
Дитячий іграшковий набір Юний лікар на 15 предметів в валізі Білий
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 39х17х33
- Пакування: пластикова валіза
Дитячий набір «Юний лікар» створений спеціально для маленьких мрійників, що хочуть спробувати себе в ролі справжнього лікаря. У комплекті є все необхідне для ігор і перших навичок лікування: стетоскоп, шприц, термометр, окуляри, пінцет, молоток, отоскоп, ножиці, бланк рецепту, бейдж. Інструменти легкі, добре лежать у дитячих руках і дозволяють безпечно наслідувати дії дорослих.
Гра з таким набором допомагає розвивати дрібну моторику, координацію рухів, уяву та відповідальність. Дитина вчиться дбайливо ставитися до здоров’я. Усі елементи виготовлені з міцного, безпечного для дітей пластику, без гострих країв і сторонніх запахів.
Батьки в першу чергу оцінять оцінять валізу, яку можна використовувати щоденно. Дитина зможе покласти туди ланч бокс з перекусом, улюблену іграшку чи змінний одяг.
Набір упакований у пластиковий рюкзак та рекомендований для дітей від 3-х років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Білий |
| Кількість предметів в наборі | 15 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Розміри | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 930 ₴





