
Дитячий ігровий набір Юний садівник з тачкою на 7 предметів Блакитний (44740562221)
910 ₴
585 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4474
Дитячий ігровий набір Юний садівник з тачкою на 7 предметів Блакитний
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 56х22.5х21.2
- Пакування: сітка
Тепла пора року – найкращий час, щоб більше гуляти надворі, гратися в пісочниці, купатися у басейні та копати м'яча. А ще дітки охоче допомагають батькам, бабусі та дідусю у саду та на городі. Поратися на клумбі, пересадити квіти, підстригти кущі та зібрати урожай – завжди є багато роботи.
Для маленьких садівників пропонуємо набір спеціальних інструментів для садових робіт:
- секатор для підрізання кущів
- великий совок для квітів
- граблі та сапка для розпушування ґрунту
- яскраве відерко
- лійка для водички
- тачка
Цей набір стане відмінним способом не лише навчити дітей працювати зі садовими інструментами, а й розвивати їхню творчість, уяву та відчуття відповідальності за природу. Виготовлений з міцного та безпечного для дітей пластику, цей набір гарантує безпечність та тривалу використання.
Для дітей від 3-х років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Блакитний |
| Кількість предметів в наборі | 7 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Садівник |
| Упаковка | Сітка |
| Розміри | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 212 мм |
- Ціна: 585 ₴






