
Дитячий ігровий набір Юний стоматолог з моделлю щелепи та костюмом в боксі на 16 предметів Комбінований (44790261918)
910 ₴
585 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4479
Дитячий ігровий набір Юний стоматолог з моделлю щелепи та костюмом в боксі на 16 предметів Комбінований
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 26х19х18
- Пакування: пластиковий бокс
Іграшковий набір «Юний стоматолог» - чудовий спосіб познайомити малюка з професією лікаря-стоматолога та навчити його доглядати за зубками улюблених іграшок. Набір допомагає створити справжній «стоматологічний кабінет» для гри, а спеціальна накидка лікаря, шапочка та захисна маска роблять гру безпечною та реалістичною.
У комплекті є всі необхідні інструменти для огляду та лікування зубів:
- бур
- дзеркало
- зонд
- шприц
- окуляри
- бейдж
- а також модель щелепи, щоб ретельно оглянути та полікувати кожен зубок
Іграшка допомагає дітям подолати страх перед відвідуванням стоматологічного кабінету. Ми рекомендуємо погратися нею напередодні візиту до лікаря або подарувати після вдалого прийому як винагороду за чемну поведінку.
Виготовлена з міцного та безпечного пластику без запаху.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір інструментів |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 585 ₴


