
Дитячий ігровий набір Юний стоматолог з моделлю щелепи на 9 предметів Комбінований (4476027188)
390 ₴
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4476
Дитячий ігровий набір Юний стоматолог з моделлю щелепи на 9 предметів в коробці Комбінований
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 27х18х8
- Пакування: пакет
Іграшковий набір «Юний стоматолог» познайомить малюків із новою професією — лікаря стоматолога. Через ігрову форму діти легко навчаться доглядати за зубками та знайомитись із правилами гігієни, роблячи це цікаво та без страху.
Набір містить всі необхідні інструменти для огляду та лікування зубів улюблених іграшок: бур, дзеркало, зонд, шприц та пінцет. Модель щелепи допоможе краще роздивитися зубки. Одягнувши окуляри та бейджик, малюк відчує себе справжнім стоматологом, а спеціальна захисна маска допоможе дотримуватись правил гігієни у «стоматологічному кабінеті».
Сюжетно-рольові ігри розвивають уяву, фантазію, соціальні та комунікативні навички. Іграшка допомагає дітям подолати страх перед відвідуванням стоматолога, тож можна погратися перед візитом і розповісти малюку цікаві факти про зубки. Набір також стане чудовим подарунком за чемну поведінку під час прийому у лікаря.
Іграшка виготовлена з міцного, безпечного пластику без запаху.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір інструментів |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 250 ₴



