
Дитячий ігровий набір Юний стоматолог з моделлю щелепи та костюмом на 10 предметів Комбінований (4478030208)
595 ₴
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4478
Дитячий ігровий набір Юний стоматолог з моделлю щелепи та костюмом на 10 предметів Комбінований
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 30х20х8
- Пакування: пакет
Іграшковий набір «Юний стоматолог» - чудовий спосіб познайомити малюка з професією лікаря-стоматолога та навчити його доглядати за зубками улюблених іграшок. Набір допомагає створити справжній «стоматологічний кабінет» для гри, а спеціальна накидка лікаря, шапочка та захисна маска роблять гру безпечною та реалістичною.
У комплекті є всі необхідні інструменти для огляду та лікування зубів:
- бур
- дзеркало
- зонд
- шприц
- окуляри
- бейдж
- а також модель щелепи, щоб ретельно оглянути та полікувати кожен зубок
Іграшка допомагає дітям подолати страх перед відвідуванням стоматологічного кабінету. Ми рекомендуємо погратися нею напередодні візиту до лікаря або подарувати після вдалого прийому як винагороду за чемну поведінку.
Виготовлена з міцного та безпечного пластику без запаху.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір інструментів |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 380 ₴



