
Дитячий іграшковий самоскид з відкидним кузовом та маніпулятором Салатовий (45620472725)
1 450 ₴
930 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4562
Дитячий іграшковий самоскид з відкидним кузовом та маніпулятором Салатовий
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 47х27х25.5
- Матеріал: Пластик
Готові вирушити у світ будівельних пригод разом із малюком? Самоскид - це яскрава та захоплива іграшка, яка допоможе дитині відчути себе справжнім будівельником. Потужний дизайн та реалістичні деталі роблять гру ще цікавішою та різноманітнішою.
Особливу увагу привертає потужний маніпулятор-навантажувач з двостулковим ковшем. Він обертається навколо своєї осі, рухається вгору та вниз, а ківш відкривається кнопкою на корпусі. Завдяки пружинному механізму стулки надійно утримують пісок чи інші сипучі матеріали, роблячи гру ще цікавішою та різноманітнішою. Об’ємний кузов (3,0 дм³) з боковим вивантаженням зручний для гри навіть на обмежених майданчиках.
Самоскид оснащений великими колесами з тихим ходом і високою прохідністю, а зручна ручка на кабіні дозволяє легко переносити іграшку. Він підходить для ігор вдома, у дворі чи пісочниці та рекомендований для дітей від 2 років. Самоскид розвиває уяву, дрібну моторику й любов до творчих ігор — ідеальний вибір для маленького будівельника.
Іграшка рекомендована для дітей від 3 років, виготовлена з міцного та безпечного пластику. Самоскид розвиває уяву, дрібну моторику та інтерес до творчої гри, даруючи малюкові години веселих і корисних розваг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1300 г |
| Висота | 270 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 470 мм |
| Колір | Салатний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Самоскид | Гузовик |
- Ціна: 930 ₴




