
Дитячий іграшковий Трактор з великими колесами Зелений (46060251615)
325 ₴
210 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4606
Дитячий іграшковий Трактор з великими колесами Зелений
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір: 25х16х15
- Матеріал: Пластик
Великий потужний трактор на великих колесах стане справжньою окрасою будь-якого автопарку іграшкової спецтехніки. Завдяки яскравому забарвленню техніка виглядає приваблююче та ідеально підходить для сюжетних ігор про будівельні або рятувальні роботи в «складних умовах».
Іграшка привертає увагу продуманим функціоналом. Великі колеса роблять гру динамічною та захопливою.
Трактор виготовлений із міцної та якісної пластмаси, завдяки чому він надійний і витримує активне використання. Стійкі гусеничні колеса добре прокручуються, забезпечуючи плавний і швидкий рух по різних поверхнях. Іграшка залишається мобільною, легко керується та чудово підходить для ігор як удома, так і на вулиці.
Такий трактор не лише розважає, а й сприяє розвитку уяви, дрібної моторики та інтересу до техніки. Це вдалий вибір для дітей, які захоплюються будівельною технікою та люблять створювати власні ігрові сценарії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Висота | 250 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 160 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 210 ₴

