
Умивальник зі штучного каменю 605х405мм, з отвором для змішувача, прямокутний SLENDER Adamant Білий (35580605405)
9 190 ₴
7 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3558
Умивальник зі штучного каменю 605х405мм, з отвором для змішувача, прямокутний SLENDER від тм Adamant Білий
Характеристики:
- Матеріал: штучний камінь
- Розмір (Д/Ш/Г): 605х405х120 мм
- Розмір основної чаші (Д/Ш/Г): 590х310х85 мм
- Форма: прямокутна
- Спосіб монтажу: накладний для тумби
- Комплектація: умивальник , гарантійний талон, коробка.
Особливості
- без переливу
Умивальник зі штучного каменю SLENDER вирізняється прямолінійно подовженою геометрією (605х405х120), що надає ванній кімнаті більш впорядкованого вигляду. Модель орієнтована на сучасні інтер’єри, де важливі легкість форм і візуальна стриманість. Габарити та глибина чаші (590х310х85 мм) створюють комфортну робочу зону, а продумана форма акуратно спрямовує воду до зливу та зменшує розбризкування.
Виготовлена за технологією Solid Surface, що поєднує 80% литого каміння та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою , завдяки чому монолітна структура стійка до подряпин, ударів і температур до 165 °C, не вбирає вологу чи забруднення, легко очищується та довго зберігає первісний вигляд.
Переваги:
Однорідна без пориста поверхня - висока міцність, гігієнічність та довговічність
Стійкість до пошкоджень та температур до 165 °C
Зручність - комфортна робоча зона для миття рук і догляду
Вироблено в Україні - гарантія якості від тм ADAMANT.
Умивальник від тм ADAMANT забезпечує відчуття комфорту та впорядкованості у щоденному користуванні. Органічно доповнює сучасний простір ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Отвір під перелив | Немає |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
- Ціна: 7 580 ₴





